TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY
18.04.2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Ze względu na ograniczenia w kinach od dzisiaj jest możliwość obejrzenia w  bardzo ważnego premierowego filmu „Wyrok na niewinnych”. To historia najgłośniejszego i najbardziej brzemiennego w skutkach dramatu sądowego w dziejach. Głównym bohaterem jest dr Bernard Nathanson, zagorzały zwolennik legislacji aborcji i aktywny uczestnik tamtej sprawy, który kilka lat później stał się obrońcą życia i autorem głośnego filmu „Niemy  można zobaczyć w kinie internetowym pod adresem: www.RafaelKino.pl Na stoliku pod chórem można pobrać kupony zniżkowe lub zaproszenia wraz z adresem strony. Zachęcamy do obejrzenia.

2. Nasza młodzież z KSM-u, rozprowadza Biblię. Można ją nabyć w zakrystii. Dzisiejszej niedzieli można również dołączyć się do Niej czytając Pismo Święte pół godziny przed każdą Mszą Świętą.  Jak również w ciągu najbliższego tygodnia; Zapraszamy

3. W piątek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Główne uroczystości odbędą się w Gnieźnie. W tym dniu podziękujemy Bogu za dzieło ewangelizacji dokonane na naszych ziemiach.

4. Od przyszłej niedzieli obchodzimy dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

5. Bóg zapłać za ofiarę na kościół bezimienna 50zł.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

7. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: Maria Grzegorczyk, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 14.00, Jan Supryn, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 10.00 na cmentarzu na Unickiej. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

8. W tym tygodniu patronuje nam:

– w piątek 23 kwietnia – św. Wojciech (956-997), biskup i męczennik, główny patron Polski.

NUMER KONTA PARAFIALNEGO:
BS Niemce: 43 8702 0001 0005 4335 2000 0010
Zachęcamy, by swoim „groszem” wspierać prace prowadzone przy parafii.
Składam serdeczne podziękowania.