V Niedziela Wielkanocna – 19 maja 2019 r.

W MOCY BOŻEGO DUCHA

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie kandydatów na ministrantów - zapraszamy chłopców począwszy od klasy II szkoły podstawowej.

2. Jutro o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem Św. Ojca Pio z błogosławieństwem Jego relikwiami. Intencje można składać do skrzynki na stoliku pod chórem.

3. We wtorek o godz. 19.00 - poświęcenie pól (z Majówką) w Dysie przy ul. Poprzecznej (na skrzyżowaniu z ul. Gajową), a w środę - również o 19.00 - na Bernatówce. Wszystkich okolicznych mieszkańców z dziećmi serdecznie zapraszamy.

4. W czwartek po Mszy św. wieczorowej kolejna próba liturgiczna przed sakramentem bierzmowania, a w sobotę od godz. 9.30 spowiedź dla kandydatów, ich świadków i rodziców - w ramach Dnia Skupienia przed przyjęciem tego sakramentu.

5. W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Matki - zapraszamy do wspólnej modlitwy za nasze Mamy podczas nabożeństwa majowego o 15.30.

6. Również w przyszłą niedzielę - na godz. 16.00 - zapraszamy szczególnie aptekarzy, farmaceutów, studentów farmacji i diagnostów laboratoryjnych. Mszę świętą w ich intencji odprawi archidiecezjalny duszpasterz tego środowiska, ks. Tomasz Dumański.

7. Także w przyszłą niedzielę (26 maja) o godz. 14.00 odbędzie się poświęcenie nowej świetlicy na Pólku—sołtys, rada sołecka i Koło Gospodyń Wiejskich serdecznie zapraszają.

8. W środę o godz. 16.30 próba scholi – wszystkie chętne dzieci serdecznie zapraszamy.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny oraz do wzięcia Dobra nowina i Misyjne drogi, Rycerz Niepokalanej.

NUMER KONTA PARAFIALNEGO:
BS Niemce: 43 8702 0001 0005 4335 2000 0010
Zachęcamy, by swoim „groszem” wspierać prace prowadzone przy parafii.
Składam serdeczne podziękowania.