XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 17 listopada 2019 r.

W MOCY BOŻEGO DUCHA

1. Za tydzień będziemy przeżywać uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Podczas wszystkich Mszy Świętych odnowimy akt przyjęcia Chrystusa jako Pana naszych serc.

2. W dzisiejszą niedzielę (17 XI) jest wystawiony kosz, do którego można składać trwałą żywność, hermetycznie zapakowaną (np. konserwy) oraz nowe artykuły i przybory szkolne. Zebrane dary - poprzez Zarząd KSM Archidiecezji Lubelskiej - zostaną przekazane polskim rodzinom na Ukrainie i Białorusi znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję. Z góry serdecznie dziękujemy.

3. Bóg zapłać za indywidualne ofiary na Kościół: bezimienna 500zł. Ofiary składane dziś na tacę przeznaczone są na budownictwo sakralne  w naszej archidiecezji.

4. W niedzielę 24 XI o godz. 17.00 spotkanie ministrantów i lektorów.

5. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Niedziela, Gość Niedzielny.

6. Pomoc dla Wiktori Dyś - Zbiórka w naszej parafii 24.11.2019.

7. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności Sabina Bruszko i Michalina Gawda.  Wieczny odpoczynek…

NUMER KONTA PARAFIALNEGO:
BS Niemce: 43 8702 0001 0005 4335 2000 0010
Zachęcamy, by swoim „groszem” wspierać prace prowadzone przy parafii.
Składam serdeczne podziękowania.