Lektorzy młodsi

OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA PIŁKI HALOWEJ  LSO

Po kwietniowym zwycięstwie w mistrzostwach lubelskich 24-25 czerwca br. drużyna parafii św. Jana Chrzciciela w Dysie złożona z 6 zawodników: Antoni Drozd, Franciszek Drozd, Jakub Gizicki, Michał Manel, Dawid Pachuta i Mateusz Panasiuk, po świetnej grze zdobyła Wice-Mistrzostwo Polski w halowej piłce nożnej lektorów młodszych!!! Poziom zawodów był bardzo wysoki a finały rozegrano na Sport Arena Łódź. Trenerem zespołu jest nasz parafianin Wojciech Gizicki. W kilku meczach ekipa wystąpiła w koszulkach z logo KUL, promując Uniwersytet na arenie ogólnopolskiej. Mecz finałowy rozpoczął się w towarzystwie Ks. Kardynała Grzegorza Rysia. Sponsorami wyjazdu byli: Parafia w Dysie-ks. Proboszcz Robert Brzozowski, Fundacja Rozwoju KUL i Instytut Sądecko-Lubelski. Dziękujemy ks. dr Marcinowi Grzesiakowi za życzliwe wsparcie i Panu dr hab. Wojciechowi Gizickiemu.

Warto spełniać swoje marzenia!!!