GRUPY I WSPÓLNOTY PARAFIALNE

Zapraszam chętnych, sympatyków, czy też czcicieli do wznowienia pracy formacyjnej w grupach i wspólnotach parafialnych:

-piątek godz. 19.00 KSM - młodzież gimnazjalna i licealna;

-piątek godz. 16.00 Oaza Dziecięca uczniowie podstawówki i gimnazjum;

-sobota godz. 10.00 ministranci  uczniowie szkół podstawowych i lektorzy uczniowie gimnazjum, liceum, dorosłych;

-środa godz. 19.00 Chór Parafialny lubiących śpiewać;
 -sobota godz. 10.00 Schola Dziecięca uczniowie podstawówki;
-czwartek godz. 19.00 Schola im. Świętych Jana Chrzciciela i Mari od Chrystusa Ukrzyżowanego;

-każdego 20 dnia miesiąca czcicieli i sympatyków św. O. Pio godz. 18.00;

-każdego I wtorku miesiąca czcicieli i sympatyków „Małej Arabki” nowenna do Ducha Św. godz. 18.00;

-piątek godz. 17.30 Legion Maryi w Dysie;
-piątek godz. 17.00 Legion Maryi w Elizówce;

-każdej I soboty miesiąca godz. 17.30 Koło Przyjaciół Radia Maryja;

-poniedziałek godz. 18.00 Przyjaciel Oblubieńca wszyscy zatroskani o swoją formację biblijną;

-każda I niedziela godz. 9.00 Koła Żywego Różańca,

-Kościoła Domowego,

-Ruchu dla Lepszego Świata (NOP).

„Kochasz Jezusa, pokochaj Kościół-ubogać Go swoją obecnością i gorliwością”-
św. Jan Paweł II

A więc nie jesteście już obcymi i przychodniami, ale jesteście współobywatelami świętych i domownikami Boga — zbudowanymi na fundamencie apostołów i proroków, gdzie kamieniem węgielnym jest sam Chrystus Jezus. W Nim zespalana cała budowla rośnie na świętą w Panu świątynię, w Nim i wy także wznosicie się we wspólnym budowaniu, by stanowić mieszkanie Boga przez Ducha (2, 19-22).